Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Jaworki - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dawny kiosk spożywczy przy ul. Kościuszki 29a w Sulęcinie na przeciwko Sądu. Działka o pow. 113 m2 zabudowana kioskiem spożywczym o pow. 50m2. Możliwość budowy większego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Kalwaria Zebrzydowska

Kalwaria Zebrzydowska(Jaworki + 12 km)

593 000 zł540 m² 1 098,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Trzykondygnacyjny budynek z lat 70-tych ( rok zakończenia budowy 1978, nadbudowa - trzecie piętro - zakończona budowa 1995 r. ) posadowiony na działce o pow. 12 arów w Kalwarii.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy z parkingiem Zawoja

Zawoja(Jaworki + 12 km)

8 700 000 zł6 454 m² 1 348 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja inwestycyjna | hotel lajkonik W zawoji I dom seniora Potencjał inwestycyjny | Możliwość rozbudowy | Idealny pod ośrodek opieki | Atrakcyjna lokalizacja | Parking *****.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Andrychów

Andrychów(Jaworki + 21 km)

1 400 000 zł472 m² 2 966,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z dwoa mieszkaniami powyżej Kamienica z 1900 roku to trzypiętrowy budynek z podpiwniczeniem, o powierzchni użytkowej 472 m . Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jordanów

Jordanów(Jaworki + 22 km)

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mamy na sprzedaż w ścisłym centrum Jordanowa atrakcyjny lokal usługowo-handlowy. Lokal znajduje się blisko rynku, przy głównej ulicy, na parterze kamienicy, z dużą witryną. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kilińskiego

Sulęcin(Jaworki + 25 km)

560 000 zł956 m² 585,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowo-usługowy: - zlokalizowany w centrum miasta, - w pobliżu głównej trasy komunikacyjnej, - wśród zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy Mucharz

Mucharz(Jaworki + 6 km)

7 500 000 zł1 037,83 m² 7 226,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż kompleks domu weselnego o ugruntowanej pozycji. W pełni zorganizowany biznes lub wielofunkcyjny budynek z dużym potencjałem. Położony w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Wadowice

Wadowice(Jaworki + 15 km)

990 000 zł581 m² 1 703,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Mint Property oferuje na sprzedaż kamienicę położną na działce o powierzchni 11,7 ara w samym centrum Wadowic. Łączna powierzchnia to 581 m2 - część handlowo-mieszkalna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł4 750 m² 1 452,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Posiadamy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł269 m² 4 423,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Polecamy atrakcyjny lokal świetnie nadający się na działalność handlową. Nieruchomość o powierzchni 269m2. Zlokalizowana w miejscowości Sulęcin przy ul Kościuszki w bardzo ruchliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Jaworki

Jaworki,małopolskie

6 600 000 zł492 m² 13 414,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pensjonat w sercu Pienin - Jaworki, wąwóz Homole Cena: 6 600 000 pln | Powierzchnia całkowita: 492 m | Działka: 1 257 m | Liczba pokoi: 9 (z łazienkami) | Miejsca parkingowe: 9 |.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij